Δυο κυπριακές υποψηφιότητες στο PASP Top Goal Holland&Barrett της 11ης αγωνιστικής. Ο λόγος για τον Σταύρου (ΑΕΛ) και τον Εφραίμ.
Πριν παραθέσουμε τους υποψήφιους για το PSP Top Goal H&B να διευκρινίσουμε ότι η διαδικασία της ανάδειξης του καλύτερου τέρματος κάθε αγωνιστικής, αρχίζει μετά το τέλος της κάθε αγωνιστικής και διαρκεί μέχρι την επόμενη Τρίτη (11:00). Ο κάθε φίλαθλος έχει το δικαίωμα να ψηφίσει από μια φορά στην ιστοσελίδα protathlima.com και στον λογαριασμό του ΠΑ.Σ.Π. στο facebook.
Οι υποψήφιοι:
MORAN 71’ ΕΡΜΗΣ (ΕΡΜΗΣ-ΑΧΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΥ 90’ ΑΕΛ (ΑΕΛ-ΟΘΕΛΛΟΣ)
VANDER 9’ AEK (AEK-ΔΟΞΑ)
ΕΦΡΑΙΜ 38’ ΑΠΟΕΛ (ΑΠΟΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ)
SANGOY 57’ AΠΟΛΛΩΝΑΣ (ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)